Керамічна Група «Голден Тайл»

Керамічна Група «Голден Тайл» – національний лідер у галузі виробництва та дистрибуції керамічної плитки.

Харківський плитковий завод – це сучасне високотехнологічне виробництво керамічної плитки і керамограніта.

На підприємстві постійно здійснюється модернізація обладнання, впроваджуються інновації, розробляються нові види продукції, розширюється їх асортимент і якість. У виробництві більше 60-ти колекцій керамічної плитки і керамограніта в розмірах 200х300, 250х400, 300х600, 150х600, 300х300 і 400х400 мм із застосуванням технології ректифікації.

На сьогоднішній день чотири з шести ліній обладнані машинами цифрового друку, що дає можливість досягти більшої різноманітності графічного дизайну, більш стабільних тонів, найвищої різкості і глибини малюнка.

У 2012 році Харківський плитковий завод налагодив (єдиний в Україні!) власний випуск основного компонента для виготовлення глазурі – фрити, забезпечуючи стабільний контроль якості, а також зменшуючи собівартість кінцевої продукції.

Розширення ринків збуту вимагає відповідального підходу до якості продукції. На підприємстві введена і функціонує система контролю якості, ефективність якої підтверджується сертифікатами ISO EN 14411: 2012, що гарантує відповідність продукції європейським стандартам.

На початку 2016 року  відкрилась 7-ї лінія з найсучаснішим обладнанням для випуску великоформатного керамограніта 600×600 і 600×1200 мм з можливістю ректифікації, глазуровання, полірування поверхні і отримання різних ефектів. Виробнича потужність даної лінії складає 3 млн.м2. В результаті загальний обсяг виробництва досяг 18 млн.кв. м готової продукції на рік.

Комбінація п’яти переваг — власна сировинна база, сучасне обладнання, власна дистриб’юторська мережа, власна дизайн-студія та високі стандарти якості — дозволяють нам задовольняти вишукані вимоги споживачів.